Meclis Kültür Merkezi

Faaliyetler

Konserler

MKM’de yapılan konser faaliyetlerimizde salonumuzun konseptine çıkmadan uygun koşullarda müşterilerimizin rahatlıkla güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz.Vizyonumuza uygun şekilde müşterilerimize yapılmasını istedikleri konser organizasyonuna ait tüm detayları araştırıp en iyi şekilde temin edebiliyoruz.

Konserler

Tiyatrolar

Meclis Kültür Sanat Merkezi- Sanatsal Aktivitelerin başında gelen tiyatronun Hatay'daki tek adresi olarak kabul edilmekte.Tiyatro etkinliklerinde birçok sanatçımız; böyle tarihi bir yerde sahne almaktan oldukça mutlu olduklarını her fırsatta dile getiriyorlar.

Tiyatrolar

Stand-Up

Stand-up gösterileri

Stand-Up

Nikahlar

Hayatınızın en önemli ve en unutulmaz anlarını benzersiz kılmak için size tarihi bir mekanda kusursuz bir nikah organize ediyoruz...

Nikahlar

Yıl Sonu Gösterileri

Yıl sonu etkinlikleri öğretmenler,kreş kurucuları ve müdürler tarafından organize edilip;MKM ekip çalışanları ile süprizlerle birlikte öğrencilerin rahat hareket edebilecekleri
solon içerisindeki sahne ortam ve kulis hijyenliği ile birlikte çıkabilecek sorunları engelliyoruz,süslemeler,barkovizyon,profosyenel ses sistemi ve en önemlisi güncel iklimlendirme ile ebebeyinlerin ve öğretmenlerin içini rahat tutuyoruz.

Yıl Sonu Gösterileri

Evlilik Teklifi

Eşsiz tarihi bir atmosferde, bir ömür boyu sürecek mutluluğa "Evet" demek için....

Evlilik Teklifi

Kokteyl Organizasyonları

İyi yönetilen,verimli çalışarak müşteri memnuniyeti ile birlikte misafirlerimizin iyi bir şekilde onlara ev sahipliği yapmak her zaman için ilk kurallarımızdandır.Sizin stilinize uygun en eşsiz konsepti sizlere sunar.Sizlerin ve davetlilerin o özel gününüzde ;MKM’nin profesyonel bir çalışma ekibi ile her an size destek oluyoruz .

Kokteyl Organizasyonları

Panel / Sunum

MKM şehrimizin çağdaşlaşma yolundaki adımları birçok başarıyı sadece işimizde değil,başarılı firmalarımızında ortak sempozyum oluşturarak onlara panel,kongre,sunum,toplantı,konferans vb. planlamalarda ışık oyunları,barkovizyon ve profesyonel ses sistemi ile salonumuzda konforu sağlıyoruz.

Panel / Sunum

Sinema Gösterimi

Sinema Gösterimi

Sinema Gösterimi

Toplantılar

Toplantı Organizasyonlarını yapabileceğiniz imkanları sağlıyoruz.

Toplantılar

Tanıtım Toplantıları

Ürün, Şirket, Aday Kurum vs. Tanıtım Toplnatıları

Tanıtım Toplantıları

Eğitim Seminerleri

Eğitim Seminerleri

Eğitim Seminerleri